Záťažové pásy a vesty

Záťažový pás a zaťažová vesta je vynikajúca a efektívna fitness pomôcka. U nás tieto vesty a pásy nájdete za najlepšie ceny.

Záťažové pásy a vesty

Pokiaľ to s cvičením a posilňovaním myslíte skutočne, vážne, mali by ste svoju pozornosť zamerať taktiež aj na záťažové pásy a vesty. Ich veľkou výhodou je v prvom rade to, že sú vyrobené z materiálu,...

Záťažový pás a zaťažová vesta je vynikajúca a efektívna fitness pomôcka. U nás tieto vesty a pásy nájdete za najlepšie ceny.

Záťažové pásy a vesty

Pokiaľ to s cvičením a posilňovaním myslíte skutočne, vážne, mali by ste svoju pozornosť zamerať taktiež aj na záťažové pásy a vesty. Ich veľkou výhodou je v prvom rade to, že sú vyrobené z materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Znamená to, že záťažové pásy a vesty by sa vám mali nosiť veľmi pohodlne a príjemne. Ako to už na dnešnom trhu býva zvykom, z jedného druhu predmetu, máte na výber z viacerých možností. Rovnako ako pri iných fitness doplnkoch, tak aj v tomto prípade platí, že záťažové pásy a vesty by ste si mali vybrať na základe dôrazu na rozličné hľadiská.

Prečo používať záťažové pásy a vesty?

Pri prvom pohľade na záťažové pásy a záťažové vesty si možno pomyslíte, že ide iba o zbytočnú pomôcku. Opak je však aj v tomto prípade pravdou, pretože každý záťažový pás a záťažová vesta má niečo do seba. Len sa pozrite na profesionálnych športovcov  a určite si všimnete, že nosia závažie na zápästie, prípadne závažie na ruky a nohy. Každé závažie na nohu má svoje opodstatnenie spočívajúce predovšetkým v skutočnosti, že v dôsledku jeho pravidelného používania môžete dosiahnuť zvýšenie svojej fyzickej kondície.

Kedy používať záťažové pásy a vesty?

Samozrejme, predtým, ako sa rozhodnete používať záťažové pásy a vesty, závažie na ruky a nohy, závažia na zápästie, mali by ste sa vopred poradiť s odborníkom, napríklad s fitness trénerom alebo s niekým, kto sa cvičeniu a posilňovaniu venuje už dlhšiu dobu. Záťažové pásy a vesty totiž nie sú vôbec určené pre začiatočníkov, skôr pre pokročilých a profesionálov. Záťažové pásy a vesty, ale aj závažia na ruky a nohy by sa mali používať pri rôznych fyzických aktivitách, napríklad pri aerobiku alebo zumbe. Ich používanie však nie je vhodné počas behu, kedy dochádza k pomerne veľkej svalovej záťaži. 

Viac

Záťažové pásy a vesty 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek