Blog

Sem budeme pravidlne prispievať svojimi postrehmi ... :)

Cviky na brucho
Pridané: 01.12.2019
Cvičenie na hrazde
Pridané: 01.12.2019
Posilovacie cviky
Pridané: 24.11.2019

Premýšľate nad tým, že by ste sa začali pravidelne venovať jednotlivým posilovacím cvikom? Chceli by ste zmeniť svoje telo a životný štýl? Boli by ste veľmi radi, ak by sa vám podarilo nabrať svalový objem v horných aj dolných partiách vášho tela? Túžite po zmene úrovne vašej fyzickej kondície? V tom prípade by bolo pre vás najvhodnejšie, ak sa rozhodnete svoju pozornosť zamerať na...

viac
Cvičenie na posilňovacej lavici
Pridané: 24.11.2019

Máte záujem o zmenu vzhľadu svojho tela? Chcete, aby sa tuk vo vašom tele premenil na svaly? Chcete sa cítiť zdravšie a sviežejšie? Priali by ste si spraviť pre seba niečo zdravé a užitočné? Plánujete pravidelné návštevy fitness centra? Alebo skôr naopak, chcete si doma prostredníctvom kúpy posilňovacej veže alebo posilňovacej lavice zriadiť vlastné, domáce fitness centrum? Máte doma dostatok priestoru na to,...

viac
Kettlebel cviky
Pridané: 24.11.2019

V zime alebo v lete, jednoducho v každom ročnom období je potrebné, aby sa človek s obľubou venoval nejakej pohybovej aktivite. Ak chcete svoju pohybovú aktivitu zamerať na cieľavedomé nadobúdanie svalovej hmoty, potom jednoznačne začnite vykonávať cvičenie na rôznych fitness strojoch, zamerané na posilňovanie jednotlivých častí svojho tela. 

viac
Cvičenie s činkami
Pridané: 24.11.2019

Keď sa povie fitnes a s ním úzko súvisiace posilňovanie, tak určite skoro každému z nás prídu na um ako prvé činky.

viac
Fitness Cvičenie
Pridané: 24.11.2019

Cvičenie a zdravá životospráva sú základom správneho telesného rozvoja duševnej stability. Pár minút cvičenia denne pomáha nielen kondícií ale celkovému relaxu tela. Na začiatok sa odporúča 60 minút ako základná jednotka. Začína sa cvičiť podľa kondície.

viac
Posilka doma ?
Pridané: 06.09.2018

Áno, s prehľadom ... Existuje veľa ľudí, ktorí Ti na otázku "Prečo necvičíš ?" odpovedia jednoducho, že nemajú čas chodiť do fitness centra. Položíš im druhú otázku : "OK, nemáš čas, prečo necvičíš doma ?" Lebo ... to nie je ono, to sa nedá - bla, bla, bla ... Kde je vôľa, tam je cesta.

viac
Začnite spaľovať energiu tak, ako nikdy predtým.
Pridané: 07.07.2018

Adaptácia. Slovo, ktoré odpovedá na dôležitú otázku, prečo sa už toľko nepotíte prípadne prečo máte tak slabý energetický výdaj. Po určitom čase sa musíte začať viac snažiť, aby ste dosiahli intenzitu a výsledky ako na začiatku. Nech začnete s akoukoľvek činnosťou, telo pomerne rýchlo príde na to, ako vykonať cvik s najnižšou dávkou námahy. Ak chcete telo oklamať a zlepšovať...

viac
Trénujem doma
Pridané: 27.04.2018

Nechcete alebo nemôžete navštevovať fitness centrum ? Akékoľvek sú dôvody, nevešajte hlavu. Kvalitný tréning absolvujte priamo u seba doma. Inšpirujte sa našimi tipmi. Ak budete mať nejaké iné nápady, neváhajte a sem s nimi. 

viac
16 tipov ako na brušné svaly
Pridané: 27.04.2018

Pevný stred tela, to nie sú len tehličky, tam sa všetko začína. Dodá Vám potrebnú silu a istotu pri množstve cvikov. Ako budujete brušné svaly? Napíšte pár tipov, inšpirácie nie je nikdy dosť.

viac
Prečo posilňovať
Pridané: 27.04.2018

Fúúú, no prečo začať. Kvôli vyšportovanej postave? Zdraviu? Forme? Čo motivovalo vás? Vyjadrite sa v komentári pod článkom. Začnem hneď s potešujúcou správou. Veda prináša stále nové dôkazy o tom, čo my všetci aktívny cvičenci už dlhšie alebo kratšie s radosťou a pôžitkom používame v praxi, teda na vlastnej koži.

viac
Dôvody prečo cvičiť a športovať
Pridané: 27.04.2018

Spísali sme 9 myšlienok, ktoré podľa nášho názoru zasiahnu väčšinu návštevníkov nášho e-shopu, ktorí v blízkej budúcnosti začnú športovať alebo cvičiť. Kľudne sa potom ozvite a zanechajte spätnú väzbu v tomto článku či na facebooku.  

viac